До відзначення роковин утворення ЗУНР у ВПУ № 29 м. Львова були проведені класними керівниками із здобувачами освіти години спілкування .
Сьогодні, 01.11.2023р., класним керівником Дацко Г.В. був проведений виховний захід «Свічка пам’яті». Здобувачі освіти мали можливість зробити екскурс в минуле та згадати історію проголошення ЗУНР та боротьбу українського народу за збереження держави, відзначивши, що ЗУНР – це символ вічного прагнення до свободи.
Також після занять здобувачами освіти було організовано похід на Янівське кладовище до Меморіалу українських січових стрільців та воїнів Української Галицької Армії з покладенням квітів та запалення «Свічки пам’яті».
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398137656_741758321307827_7108687563766225437_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398107244_741758407974485_8863665629578661622_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398108642_741758621307797_4857539791484710_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398160300_741758634641129_3713041633210916207_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/396981849_741758484641144_4014317532481878348_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398141817_741758571307802_3344176865819310786_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398151007_741758504641142_6342291822474087214_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398085878_741758341307825_2092408376631881071_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/397001803_741758434641149_5840410894135905859_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/398086056_741758551307804_3163913372839710379_n-1024x768.jpg)