Роковин утворення ЗУНР

📚📙🇺🇦До відзначення роковин утворення ЗУНР у ВПУ № 29 м. Львова були проведені класними керівниками із здобувачами освіти години спілкування .

Сьогодні, 01.11.2023р., класним керівником Дацко Г.В. був проведений виховний захід «Свічка пам’яті». Здобувачі освіти мали можливість зробити екскурс в минуле та згадати історію проголошення ЗУНР та боротьбу українського народу за збереження держави, відзначивши, що ЗУНР – це символ вічного прагнення до свободи.

Також після занять здобувачами освіти було організовано похід на Янівське кладовище до Меморіалу українських січових стрільців та воїнів Української Галицької Армії з покладенням квітів та запалення «Свічки пам’яті».

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK