День працівників автотранспорту

🚘🚚🚦29.10.2023р. святкуватимуть День працівників автотранспорту не тільки ті, хто сидить за кермом. Це свято всіх, хто працює чи вчиться за професією «Автомобільний транспорт».

📙🚚🚦Здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова під керівництвом майстрів виробничого навчання ремонтують машини і з нагоди Дня автомобіліста всім бажають:

Хай весело шумить мотор,

Хай шлях Ваш омина затор,

Хай вдала буде кожна мить,

Хай янгол на шляху усіх Вас хранить!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK