Міжнародний день кухаря

🧑🏻‍🍳👨🏻‍🍳🍷🥤🍸До міжнародного дня кухаря, який святкуватимуть 20 жовтня у ВПУ №29 м. Львова 17 жовтня, був проведений викладачем Ольгою Павелкевич тематичний інтегрований урок, на якому здобувачі освіти знайомились з новими трендами в кулінарії за допомогою штучного інтелекту та чату ChatGPT.

Приготування їжі – це унікальний процес, – скаже будь який кухар. Тож, щоб більш детально дослідити світову та українську кулінарію, здобувачі освіти працювали в командах над створенням проєктів на такі теми:

˗ «Найдорожчі страви світу»,

˗ «Як виглядає ранкова кава в різних країнах світу»,

˗ «Топ-7 музеїв їжі у світі, про які варто знати»,

˗ «Вареники в різних країнах світу»,

˗ «Сучасні особливості подавання деяких страв»,

˗ «Тренди української та світової міксології».

Здобувачі освіти з цікавістю презентували свої роботи, обговорювали новинки кулінарії .

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK