Міжнародний день кухаря

🧑🏻‍🍳👨🏻‍🍳🍷🥤🍸До міжнародного дня кухаря, який святкуватимуть 20 жовтня у ВПУ №29 м. Львова 17 жовтня, був проведений викладачем Ольгою Павелкевич тематичний інтегрований урок, на якому здобувачі освіти знайомились з новими трендами в кулінарії за допомогою штучного інтелекту та чату ChatGPT.

Приготування їжі – це унікальний процес, – скаже будь який кухар. Тож, щоб більш детально дослідити світову та українську кулінарію, здобувачі освіти працювали в командах над створенням проєктів на такі теми:

˗ «Найдорожчі страви світу»,

˗ «Як виглядає ранкова кава в різних країнах світу»,

˗ «Топ-7 музеїв їжі у світі, про які варто знати»,

˗ «Вареники в різних країнах світу»,

˗ «Сучасні особливості подавання деяких страв»,

˗ «Тренди української та світової міксології».

Здобувачі освіти з цікавістю презентували свої роботи, обговорювали новинки кулінарії .

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK