Міжнародний день кухаря

🧑🏻‍🍳👨🏻‍🍳🍷🥤🍸До міжнародного дня кухаря, який святкуватимуть 20 жовтня у ВПУ №29 м. Львова 17 жовтня, був проведений викладачем Ольгою Павелкевич тематичний інтегрований урок, на якому здобувачі освіти знайомились з новими трендами в кулінарії за допомогою штучного інтелекту та чату ChatGPT.

Приготування їжі – це унікальний процес, – скаже будь який кухар. Тож, щоб більш детально дослідити світову та українську кулінарію, здобувачі освіти працювали в командах над створенням проєктів на такі теми:

˗ «Найдорожчі страви світу»,

˗ «Як виглядає ранкова кава в різних країнах світу»,

˗ «Топ-7 музеїв їжі у світі, про які варто знати»,

˗ «Вареники в різних країнах світу»,

˗ «Сучасні особливості подавання деяких страв»,

˗ «Тренди української та світової міксології».

Здобувачі освіти з цікавістю презентували свої роботи, обговорювали новинки кулінарії .

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK