До міжнародного дня кухаря, який святкуватимуть 20 жовтня у ВПУ №29 м. Львова 17 жовтня, був проведений викладачем Ольгою Павелкевич тематичний інтегрований урок, на якому здобувачі освіти знайомились з новими трендами в кулінарії за допомогою штучного інтелекту та чату ChatGPT.
Приготування їжі – це унікальний процес, – скаже будь який кухар. Тож, щоб більш детально дослідити світову та українську кулінарію, здобувачі освіти працювали в командах над створенням проєктів на такі теми:
˗ «Найдорожчі страви світу»,
˗ «Як виглядає ранкова кава в різних країнах світу»,
˗ «Топ-7 музеїв їжі у світі, про які варто знати»,
˗ «Вареники в різних країнах світу»,
˗ «Сучасні особливості подавання деяких страв»,
˗ «Тренди української та світової міксології».
Здобувачі освіти з цікавістю презентували свої роботи, обговорювали новинки кулінарії .
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/392751469_733054525511540_1343399391195768654_n-1024x748.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/393454117_733054542178205_7370041174839665767_n-1024x883.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/393454079_733054792178180_8473166179170410314_n-1024x739.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/393470291_733054655511527_5745520246226478344_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/392751352_733054712178188_7165195303390264111_n-1024x834.jpg)