80-літній ювілей Богдана Стельмаха

🤗📙📚✍🏻Здобувачі освіти Вищого професійного училища №29 м.Львова сьогодні привітали з 80-літнім ювілеєм нашого земляка, поета, драматурга, перекладача, автора численних українських пісень Богдана Стельмаха.

На святі поезії “Запроси мене у сни…”, яке підготували здобувачі освіти 108 групи під керівництвом викладача української мови та літератури Тетяни Мигалик, піднесено і зворушливо лунали вірші та пісні на слова маестро: “Світлиця”, “Лиш раз цвіте любов”, “Свіча”, “Задивилась моя Україна”. Вдалося торкнутися глибин української пісні та слова, подарованого автором для своїх нащадків. Бо “пісня – то душа, вона зацвітає для тих, хто репертуар обирає серцем”.

Многая і благая літа ювіляру!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK