80-літній ювілей Богдана Стельмаха

🤗📙📚✍🏻Здобувачі освіти Вищого професійного училища №29 м.Львова сьогодні привітали з 80-літнім ювілеєм нашого земляка, поета, драматурга, перекладача, автора численних українських пісень Богдана Стельмаха.

На святі поезії “Запроси мене у сни…”, яке підготували здобувачі освіти 108 групи під керівництвом викладача української мови та літератури Тетяни Мигалик, піднесено і зворушливо лунали вірші та пісні на слова маестро: “Світлиця”, “Лиш раз цвіте любов”, “Свіча”, “Задивилась моя Україна”. Вдалося торкнутися глибин української пісні та слова, подарованого автором для своїх нащадків. Бо “пісня – то душа, вона зацвітає для тих, хто репертуар обирає серцем”.

Многая і благая літа ювіляру!

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK