Здобувачі освіти Вищого професійного училища №29 м.Львова сьогодні привітали з 80-літнім ювілеєм нашого земляка, поета, драматурга, перекладача, автора численних українських пісень Богдана Стельмаха.
На святі поезії “Запроси мене у сни…”, яке підготували здобувачі освіти 108 групи під керівництвом викладача української мови та літератури Тетяни Мигалик, піднесено і зворушливо лунали вірші та пісні на слова маестро: “Світлиця”, “Лиш раз цвіте любов”, “Свіча”, “Задивилась моя Україна”. Вдалося торкнутися глибин української пісні та слова, подарованого автором для своїх нащадків. Бо “пісня – то душа, вона зацвітає для тих, хто репертуар обирає серцем”.
Многая і благая літа ювіляру!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/391752000_732607802222879_8530389356640033323_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/391747430_732607865556206_5184992150196102215_n-1024x570.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/391749502_732607818889544_5666861044484156965_n-1024x575.jpg)