80-літній ювілей Богдана Стельмаха

🤗📙📚✍🏻Здобувачі освіти Вищого професійного училища №29 м.Львова сьогодні привітали з 80-літнім ювілеєм нашого земляка, поета, драматурга, перекладача, автора численних українських пісень Богдана Стельмаха.

На святі поезії “Запроси мене у сни…”, яке підготували здобувачі освіти 108 групи під керівництвом викладача української мови та літератури Тетяни Мигалик, піднесено і зворушливо лунали вірші та пісні на слова маестро: “Світлиця”, “Лиш раз цвіте любов”, “Свіча”, “Задивилась моя Україна”. Вдалося торкнутися глибин української пісні та слова, подарованого автором для своїх нащадків. Бо “пісня – то душа, вона зацвітає для тих, хто репертуар обирає серцем”.

Многая і благая літа ювіляру!

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK