Перегляд документального фільму

👩‍🏫📚🎉Здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова разом із класними керівниками Г.Дацко, Г.Бокало та Л.Юрків 11.10.2023р. переглянули національно-патріотичний документальний фільм «Вовк. Страху Нема».

Цей фільм – філософія Воїна України, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій.

90 хвилин здобувачі освіти були разом із захисниками: бігали, літали, стрибали, плавали та знищували ворога.

Герої фільму надихають жити і боротись, щоб Перемогти!

Фільм повинен переглянути кожен українець для розуміння того, що переживають воїни заради нашого життя і майбутнього нашої країни.

Іде боротьба за свободу й незалежність України.

Тримаймо стрій! Підтримуймо ЗСУ.

Україна – рідна мати героїв!

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK