Перегляд документального фільму

👩‍🏫📚🎉Здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова разом із класними керівниками Г.Дацко, Г.Бокало та Л.Юрків 11.10.2023р. переглянули національно-патріотичний документальний фільм «Вовк. Страху Нема».

Цей фільм – філософія Воїна України, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій.

90 хвилин здобувачі освіти були разом із захисниками: бігали, літали, стрибали, плавали та знищували ворога.

Герої фільму надихають жити і боротись, щоб Перемогти!

Фільм повинен переглянути кожен українець для розуміння того, що переживають воїни заради нашого життя і майбутнього нашої країни.

Іде боротьба за свободу й незалежність України.

Тримаймо стрій! Підтримуймо ЗСУ.

Україна – рідна мати героїв!

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK