Перегляд документального фільму

👩‍🏫📚🎉Здобувачі освіти ВПУ №29 м. Львова разом із класними керівниками Г.Дацко, Г.Бокало та Л.Юрків 11.10.2023р. переглянули національно-патріотичний документальний фільм «Вовк. Страху Нема».

Цей фільм – філософія Воїна України, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій.

90 хвилин здобувачі освіти були разом із захисниками: бігали, літали, стрибали, плавали та знищували ворога.

Герої фільму надихають жити і боротись, щоб Перемогти!

Фільм повинен переглянути кожен українець для розуміння того, що переживають воїни заради нашого життя і майбутнього нашої країни.

Іде боротьба за свободу й незалежність України.

Тримаймо стрій! Підтримуймо ЗСУ.

Україна – рідна мати героїв!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK