Всеукраїнський день бібліотек

📖📚📙Щорічно 30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

📒Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам’ять і мудрість народу.

У переддень Всеукраїнського дня бібліотек є особлива нагода сказати, що бібліотека у ВПУ № 29 м. Львова поєднує в собі освіту та інформування. Крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Саме тут організовуються тематичні виставки, проводяться конференції, брифінги та творчі зустрічі.

А книги, які дбайливо і вірно зберігають цікаву інформацію нехай і надалі радують своїх читачів.

Зі святом Вас, дорогі друзі!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK