Щорічно 30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек.
Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам’ять і мудрість народу.
У переддень Всеукраїнського дня бібліотек є особлива нагода сказати, що бібліотека у ВПУ № 29 м. Львова поєднує в собі освіту та інформування. Крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Саме тут організовуються тематичні виставки, проводяться конференції, брифінги та творчі зустрічі.
А книги, які дбайливо і вірно зберігають цікаву інформацію нехай і надалі радують своїх читачів.
Зі святом Вас, дорогі друзі!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384329787_721875753296084_418891155125112827_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384337364_721875723296087_735047554296941545_n-1024x769.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384379167_721875729962753_2125707699531836353_n-1024x769.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384385837_721875819962744_3513575205646746763_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384379084_721875853296074_8338797244522031639_n-1024x767.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384513006_721875726629420_5131813474138589917_n-1024x769.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/384340161_721875749962751_6822868257459702284_n-1024x769.jpg)