Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова мали можливість перевірити свої знання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, основних видів спорту та про досягнення українських спортсменів на олімпіадах, беручи участь в проведенні вікторини: «Олімпійські розумники».
Метою викладачів фізичної культури під час проведення вікторини було: виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до спорту, прагнення до здорового способу життя; розвивати в учасників вікторини мислення, пам’ять, уміння висловлювати свої знання, проявляти інтерес до різних видів спорту, бажання ним займатися.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/381042343_717203400429986_5746751086836583780_n-1024x769.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/381056309_717203397096653_2588667676595538528_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/380570959_717203390429987_8650681319788185584_n-1024x768.jpg)