Екскурсія

🤗 Дозвілля здобувачі освіти груп 100 та 101 ВПУ 29 м. Львова проводять разом із класними керівниками Н.Мотрук та Я.Кутним. Сьогодні – екскурсія «Тюрма на Лонцького». Це колишня тюрма у Львові, яка використовувалася в 20 ст. як політична вʼязниця польською, радянською та нацистською владами.

Здобувачі освіти мали змогу побачити жахливі умови, де утримували вʼязнів, тюремні камери, кабінет слідчого, зразки протоколів допитів, світлини та імена розстріляних, закатованих, пограбованих, вигнаних із рідного дому. Відвідавши тюрму на Лонцького, здобувачі освіти розуміють, що непокаране московське зло знову прийшло на нашу землю і тепер те зло має бути знищене навіки!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK