Екскурсія

🤗💐Щороку місто Лева відвідує понад 2,5 млн. туристів. Хтось їде поласувати легендарною львівською кавою чи шоколадом, хтось хоче походити старовинними вулицями, хтось їде за романтикою старого міста та історією. І кожен знаходить у місті Лева те, що шукає.

Так і сьогодні, гарної сонячної днини, здобувачі освіти гр. 107 ВПУ №29 м. Львова разом із класним керівником І.Чопойдало та майстрами в/н О.Мочерад, М.Ільницькою прогулялись вуличками старовинного Львова і відвідали Воєнно-історичний музей в Будинку офіцерів та виставку картин Володимира Слєпченка.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK