Екскурсія

🤗💐Щороку місто Лева відвідує понад 2,5 млн. туристів. Хтось їде поласувати легендарною львівською кавою чи шоколадом, хтось хоче походити старовинними вулицями, хтось їде за романтикою старого міста та історією. І кожен знаходить у місті Лева те, що шукає.

Так і сьогодні, гарної сонячної днини, здобувачі освіти гр. 107 ВПУ №29 м. Львова разом із класним керівником І.Чопойдало та майстрами в/н О.Мочерад, М.Ільницькою прогулялись вуличками старовинного Львова і відвідали Воєнно-історичний музей в Будинку офіцерів та виставку картин Володимира Слєпченка.

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK