Прогулянка в середмістя Львова

🤗🎉14 вересня здобувачі освіти групи 104 разом з класним керівником Т.Петрушиною вирушили на прогулянку в середмістя Львова, а також відвідали музей історії міста. Для здобувачів освіти була проведена екскурсія, під час якої вони дізналися про особливості побуту шляхетних львів’ян, життя міста у минулих століттях, оглянули палац Корнякта та Італійське подвір’я, ознайомилися з експозицією, присвяченою І.Боберському.

Наприкінці прогулянки відвідали меморіал Небесної Сотні й віддали шану загиблим Героям.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK