14 вересня здобувачі освіти групи 104 разом з класним керівником Т.Петрушиною вирушили на прогулянку в середмістя Львова, а також відвідали музей історії міста. Для здобувачів освіти була проведена екскурсія, під час якої вони дізналися про особливості побуту шляхетних львів’ян, життя міста у минулих століттях, оглянули палац Корнякта та Італійське подвір’я, ознайомилися з експозицією, присвяченою І.Боберському.
Наприкінці прогулянки відвідали меморіал Небесної Сотні й віддали шану загиблим Героям.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/379048481_713887130761613_8570960532934900789_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/378995312_713887144094945_6723658859369785826_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/379314931_713887140761612_4496605062145034583_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/378978851_713887154094944_1074799058899438125_n.jpg)