Мандрування вуличками древнього Львова

🤗🎉Історія м.Львова настільки ж яскрава та дивовижна, як і саме місто… То ж сьогодні, з метою вивчення історії рідного міста, класний керівник Л.Мазур разом із здобувачами освіти l курсу після занять мандрували вуличками древнього Львова.

Першокурсники із захопленням та цікавістю слухали розповіді класного керівника. Зачаровані шедеврами архітектури та осінньою сонячною погодою, екскурсію завершили біля меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Дякуємо ЗСУ за спокійно проведену екскурсію без повітряних тривог.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK