Мандрування вуличками древнього Львова

🤗🎉Історія м.Львова настільки ж яскрава та дивовижна, як і саме місто… То ж сьогодні, з метою вивчення історії рідного міста, класний керівник Л.Мазур разом із здобувачами освіти l курсу після занять мандрували вуличками древнього Львова.

Першокурсники із захопленням та цікавістю слухали розповіді класного керівника. Зачаровані шедеврами архітектури та осінньою сонячною погодою, екскурсію завершили біля меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Дякуємо ЗСУ за спокійно проведену екскурсію без повітряних тривог.

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK