Майстер-клас чоловічих та жіночих стрижок

✂️🏆✂️Перукар – це справжній чарівник, який може повністю перевтілити людину…✂️

​У Міжнародний день перукаря, 13 вересня, у ВПУ №29 м. Львова майстри виробничого навчання І.Гладиш, О.Мочерад, М.Ільницька, Г.Войтович, Д.Ольшанська провели для здобувачів освіти майстер-клас чоловічих та жіночих стрижок, сучасного фарбування та ознайомили присутніх, як правильно доглядати за фарбованим волоссям.

​Бажаємо майстрам виробничого навчання творчих польотів і високого професіоналізму, цікавих ідей, креативного підходу.

​Радуйте і далі своєю майстерністю!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK