Перукар – це справжній чарівник, який може повністю перевтілити людину…
У Міжнародний день перукаря, 13 вересня, у ВПУ №29 м. Львова майстри виробничого навчання І.Гладиш, О.Мочерад, М.Ільницька, Г.Войтович, Д.Ольшанська провели для здобувачів освіти майстер-клас чоловічих та жіночих стрижок, сучасного фарбування та ознайомили присутніх, як правильно доглядати за фарбованим волоссям.
Бажаємо майстрам виробничого навчання творчих польотів і високого професіоналізму, цікавих ідей, креативного підходу.
Радуйте і далі своєю майстерністю!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/377572449_713000860850240_5230961762968110509_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/378981945_713000947516898_993737677531031824_n-1024x1024.jpg)