Минулого тижня здобувачі освіти, які навчаються за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” відвідали офіс компанії Софтсерв
Вони мали крууууту нагоду не лише побачити офіс ІТ-компанії, але й відчути атмосферу роботи айтівців
І це ще не все
Наші юні ІТ фахівці “помірялися” силами у тренажерному залі , дізналися історію створення компанії та почули про освітні ініціативи і перспективи для молодих спеціалістів
А якщо ти також хочеш стати ІТ фахівцем після 9-го класу – вступай до нас на оновлену навчальну програму “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Vo-Tech Львівського ІТ Кластера
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/353650206_661308376019489_6444253445956482422_n.jpg)