Конкурс фахової майстерності

🏆🏆🏆Вітаємо нашого здобувача освіти Андрія КАШУБУ з ПЕРЕМОГОЮ🏆🥇🏆в ІІ етапі обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» серед закладів П(ПТ)О. МОЛОДЕЦЬ!!!💪💪💪

Бажаємо не зупинятися на досягнутому у підкорені нових професійних вершин!💪🏆

🔧🔩🛠️🚙6 червня на базі ВПУ № 29 міста Львова відбувався обласний конкурс з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», учасниками якого були 23 здобувачів освіти закладів П(ПТ)О.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK