Міжнародний день захисту дітей!

📚💐🤝1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей!

​Але, на жаль, діти України пережили і продовжують переживати безліч днів насильства, травм, втрат батьків, руйнування їхніх домівок та вимушеного переміщення. Війна забирає дитинство в дітей України…

​Незважаючи на пережиті жахи війни, діти України також демонструють надзвичайну стійкість. Вони підтримують власні сім’ї, ровесників і громади.

​Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова, проводячи флеш-моб до Міжнародного дня захисту дітей, нагадують:

– Кожна дитина має право на щасливе дитинство!

– Всі діти мають рівні права!💐🏆🤗

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK