«Гарбузовий Маєток 2023»

🧑🏻‍🍳🏆🍮За підсумками журі on-line кулінарного конкурсу рецептів «Гарбузовий Маєток 2023» здобувачка освіти групи 305 Віка КОНОВАЛ отримала 🏆Гран Прі Золотий Гарбуз🏆 з приготування та презентації фото на тему: Карамелізований гарбуз з беконом та кремом із бринзи»

Під керівництвом майстра в/н Олесі СЛОВАК та викладачки спецдисциплін Оксани ПАВЛИШИН📚🧑‍🎓

Бажаємо подальших успіхів🏆

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK