Під час проведення у закладі атестаційної експертизи з професії Перукар (перукар – модельєр) наші здобувачі освіти групи ТУ-1 продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок, творчий креатив та незалежність від стереотипів під час виконання практичних робіт. Члени комісії при виконанні комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної та практичної підготовки оцінили високий рівень навчальних досягнень. Молодці!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348419579_1170617370376162_8846323619270191959_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348420429_267474122357914_4334855342338967851_n-1024x946.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348548103_789124912538200_8192489313344410389_n-1024x944.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348418107_673168551288801_3249476489619244046_n-1024x946.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348456599_781861403601672_711370838204800936_n-1024x946.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347129250_267195752337202_7801360878204381089_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348420346_273104271728653_3453917037500038319_n-1024x946.jpg)