У ВПУ№29 м. Львова стартує тиждень професійної освіти.
Сьогодні здобувачі освіти училища мали можливість оглянути виставку постижерних виробів та колекції сучасних стрижок, укладок, виконаних здобувачами освіти І курсу.
Радіємо, що здобувачі освіти І курсу вже демонструють набуті навики і підтверджують, що роль фахівців професії з напрямку «Перукар» – одна з найбільш затребуваних у сфері послуг.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347399591_767937681375653_8128360943649659937_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347425615_1295017974730667_2603990963650543818_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347435333_995499101611155_4514315163926954682_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347385087_243883294902297_1906965944903359815_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347260392_3108950102747017_1828282043487352968_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347391444_193984320224872_3561704921916942175_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347260733_493894862872275_1237602715962036707_n-768x1024.jpg)