4 травня 2023 року було проведено сучасний майстер – клас на тему: «Виконання сучасної чоловічої модельної стрижки, оформлення бороди, виконання камуфляжу»
Завданням групи ІІ курсу за професією: Перукар (перукар – модельєр),візажист було створити на моделі сучасний образ стрижки, оформлення бороди з використанням сучасних засобів по догляду та стайлінгів по моделюванні стрижки
Під керівництвом майстра виробничого навчання Ірини ГЛАДИШ
Бажаємо подальших творчих успіхів
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345267552_814234550050661_2030361503068865791_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345025851_548556254094642_8740620001615513932_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345163235_624723365844054_3072304539101043498_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345239831_572212384977402_8974119646245305849_n-576x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345072412_1574253443070724_8029551742008385735_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345154529_754769186094224_9097532324551289673_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345212695_616872310474946_7750968044868793557_n-603x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345233334_571406381801441_2088692986554357239_n.jpg)