Майстер – клас

🏆💈✂️4 травня 2023 року було проведено сучасний майстер – клас на тему: «Виконання сучасної чоловічої модельної стрижки, оформлення бороди, виконання камуфляжу»

✍🏻💈✂️Завданням групи ІІ курсу за професією: Перукар (перукар – модельєр),візажист було створити на моделі сучасний образ стрижки, оформлення бороди з використанням сучасних засобів по догляду та стайлінгів по моделюванні стрижки💇🏻‍♂️🏆💈✂️

📚✂️Під керівництвом майстра виробничого навчання Ірини ГЛАДИШ

🏆Бажаємо подальших творчих успіхів🏆

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x