Веб-квест “ХІМІЯ НАВКОЛО НАС”

Сьогодні, 04 травня 2023 року, викладачами хімії Шувар О. і Леськів Ю. ВПУ №29 м.Львова проведено веб-квест “ХІМІЯ НАВКОЛО НАС”, з групами 307 і 308 за професіями “Перукар-модельєр. Візажист”, “Перукар-модельєр. Манікюрник”.

Учні з високим ентузіазмом здійснювали дослідницьку роботу. Атмосфера взаєморозуміння та хорошого настрою між учнями та викладачами була присутня протягом заходу.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK