Презентація сучасної STEM лабораторії

06 квітня 2023 року в рамках прес-туру щодо реформи професійної освіти України до ВПУ №29 м. Львова завітали поважні гості та партнери навчального закладу, а також представники багатьох медіа. Зокрема, були присутні заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації п. Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН п. Ірина ШУМІК, перший заступник міського голови Львова п. Андрій МОСКАЛЕНКО, директор департаменту освіти і науки ЛОВА п. Олег ПАСКА, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти п. Іван ПИКУС, начальниця відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради п. Олена ГРИЦАК, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області п. Володимир БОБКО, заступниця директора НМЦ ПТО у Львівській обл. п. Наталія РИБАК, співзасновник компаній EdPro п. Андрій ТАБАЧИН, представниці львівського ІТ кластеру п. Катерина ФЕРЕНС та п. Юлія ЦИМБАЛА.

Під час прес-туру гості та журналісти оглянули матеріально-технічну базу училища, поспілкувалися з педагогами та учнями, високо оцінили досягнення, здобутки та розвиток навчального закладу на сучасному етапі та можливості і перспективи у майбутньому.

Центральною подією заходу стала презентація сучасної STEM лабораторії в межах створеного освітнього простору інформаційно-комп’ютерних технологій, який став можливим за підтримки МОН України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівського IT-кластеру, програми EU4Skills: «Кращі навички для сучасної України», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та відкриття на базі закладу освіти Навчально-практичного центру інформаційних та цифрових технологій, який став третім НПЦ, створеним в училищі за період 2020 – 2023 рр.

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK