Презентація сучасної STEM лабораторії

06 квітня 2023 року в рамках прес-туру щодо реформи професійної освіти України до ВПУ №29 м. Львова завітали поважні гості та партнери навчального закладу, а також представники багатьох медіа. Зокрема, були присутні заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації п. Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН п. Ірина ШУМІК, перший заступник міського голови Львова п. Андрій МОСКАЛЕНКО, директор департаменту освіти і науки ЛОВА п. Олег ПАСКА, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти п. Іван ПИКУС, начальниця відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради п. Олена ГРИЦАК, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області п. Володимир БОБКО, заступниця директора НМЦ ПТО у Львівській обл. п. Наталія РИБАК, співзасновник компаній EdPro п. Андрій ТАБАЧИН, представниці львівського ІТ кластеру п. Катерина ФЕРЕНС та п. Юлія ЦИМБАЛА.

Під час прес-туру гості та журналісти оглянули матеріально-технічну базу училища, поспілкувалися з педагогами та учнями, високо оцінили досягнення, здобутки та розвиток навчального закладу на сучасному етапі та можливості і перспективи у майбутньому.

Центральною подією заходу стала презентація сучасної STEM лабораторії в межах створеного освітнього простору інформаційно-комп’ютерних технологій, який став можливим за підтримки МОН України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівського IT-кластеру, програми EU4Skills: «Кращі навички для сучасної України», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та відкриття на базі закладу освіти Навчально-практичного центру інформаційних та цифрових технологій, який став третім НПЦ, створеним в училищі за період 2020 – 2023 рр.

На завершення проведення Олімпійського тижня у ВПУ № 29 м.Львова викладачами фізичної культури було організовано змагання з волейболу серед здобувачів освіти І курсу. Вітаємо переможців змагань, які зайняли: І місце – команда гр.105, ІІ місце – гр.100, ІІІ місце – гр.104. Бажаємо всім: – продуктивних тренувань, – нових перемог, – сильного спортивного духу !

Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова мали можливість перевірити свої знання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, основних видів спорту та про досягнення українських спортсменів на олімпіадах, беручи участь в проведенні вікторини: «Олімпійські розумники». Метою викладачів фізичної культури під час проведення вікторини було: виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до спорту, […]

Турнір з шахів

Олімпійський тиждень продовжується… Викладачі фізичної культури популяризують розумові види спорту. Сьогодні проведено турнір з шахів серед здобувачів освіти l-ll курсів училища

x
ukUK