Презентація сучасної STEM лабораторії

06 квітня 2023 року в рамках прес-туру щодо реформи професійної освіти України до ВПУ №29 м. Львова завітали поважні гості та партнери навчального закладу, а також представники багатьох медіа. Зокрема, були присутні заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації п. Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН п. Ірина ШУМІК, перший заступник міського голови Львова п. Андрій МОСКАЛЕНКО, директор департаменту освіти і науки ЛОВА п. Олег ПАСКА, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти п. Іван ПИКУС, начальниця відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради п. Олена ГРИЦАК, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області п. Володимир БОБКО, заступниця директора НМЦ ПТО у Львівській обл. п. Наталія РИБАК, співзасновник компаній EdPro п. Андрій ТАБАЧИН, представниці львівського ІТ кластеру п. Катерина ФЕРЕНС та п. Юлія ЦИМБАЛА.

Під час прес-туру гості та журналісти оглянули матеріально-технічну базу училища, поспілкувалися з педагогами та учнями, високо оцінили досягнення, здобутки та розвиток навчального закладу на сучасному етапі та можливості і перспективи у майбутньому.

Центральною подією заходу стала презентація сучасної STEM лабораторії в межах створеного освітнього простору інформаційно-комп’ютерних технологій, який став можливим за підтримки МОН України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівського IT-кластеру, програми EU4Skills: «Кращі навички для сучасної України», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та відкриття на базі закладу освіти Навчально-практичного центру інформаційних та цифрових технологій, який став третім НПЦ, створеним в училищі за період 2020 – 2023 рр.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x