Презентація сучасної STEM лабораторії

06 квітня 2023 року в рамках прес-туру щодо реформи професійної освіти України до ВПУ №29 м. Львова завітали поважні гості та партнери навчального закладу, а також представники багатьох медіа. Зокрема, були присутні заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації п. Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН п. Ірина ШУМІК, перший заступник міського голови Львова п. Андрій МОСКАЛЕНКО, директор департаменту освіти і науки ЛОВА п. Олег ПАСКА, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти п. Іван ПИКУС, начальниця відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради п. Олена ГРИЦАК, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області п. Володимир БОБКО, заступниця директора НМЦ ПТО у Львівській обл. п. Наталія РИБАК, співзасновник компаній EdPro п. Андрій ТАБАЧИН, представниці львівського ІТ кластеру п. Катерина ФЕРЕНС та п. Юлія ЦИМБАЛА.

Під час прес-туру гості та журналісти оглянули матеріально-технічну базу училища, поспілкувалися з педагогами та учнями, високо оцінили досягнення, здобутки та розвиток навчального закладу на сучасному етапі та можливості і перспективи у майбутньому.

Центральною подією заходу стала презентація сучасної STEM лабораторії в межах створеного освітнього простору інформаційно-комп’ютерних технологій, який став можливим за підтримки МОН України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівського IT-кластеру, програми EU4Skills: «Кращі навички для сучасної України», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та відкриття на базі закладу освіти Навчально-практичного центру інформаційних та цифрових технологій, який став третім НПЦ, створеним в училищі за період 2020 – 2023 рр.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK