25 березня 2023 року відбувся День відкритих дверей з професії: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
Учні випускних класів шкіл м.Львова та районів Львівської області мали можливість ознайомитись із оновленою освітньою програмою з даної професії, яка була розроблена спільно з фахівцями ІТ індустрії, цифровими технологіями в комп’ютерних класах, а також інноваційно-освітнім простором закладу та презентацією власних проектів учнів другого курсу ВПУ №29 м.Львова.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-1024x682.jpg)