Охорона праці очима дітей

Відповідно до листа Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», серед учнів І курсу ВПУ №29 м. Львова був проведений конкурс дитячого малюнка.

Малюнки вражали своїм різноманіттям, баченням учнями існуючих проблем у сфері охорони праці та культури безпеки праці.

Малюнок переможця конкурсу – Мартинюк Катерини – направлений для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу, чекаємо перемоги.

На завершення проведення Олімпійського тижня у ВПУ № 29 м.Львова викладачами фізичної культури було організовано змагання з волейболу серед здобувачів освіти І курсу. Вітаємо переможців змагань, які зайняли: І місце – команда гр.105, ІІ місце – гр.100, ІІІ місце – гр.104. Бажаємо всім: – продуктивних тренувань, – нових перемог, – сильного спортивного духу !

Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова мали можливість перевірити свої знання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, основних видів спорту та про досягнення українських спортсменів на олімпіадах, беручи участь в проведенні вікторини: «Олімпійські розумники». Метою викладачів фізичної культури під час проведення вікторини було: виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до спорту, […]

Турнір з шахів

Олімпійський тиждень продовжується… Викладачі фізичної культури популяризують розумові види спорту. Сьогодні проведено турнір з шахів серед здобувачів освіти l-ll курсів училища

x
ukUK