Охорона праці очима дітей

Відповідно до листа Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», серед учнів І курсу ВПУ №29 м. Львова був проведений конкурс дитячого малюнка.

Малюнки вражали своїм різноманіттям, баченням учнями існуючих проблем у сфері охорони праці та культури безпеки праці.

Малюнок переможця конкурсу – Мартинюк Катерини – направлений для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу, чекаємо перемоги.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK