Відповідно до листа Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», серед учнів І курсу ВПУ №29 м. Львова був проведений конкурс дитячого малюнка.
Малюнки вражали своїм різноманіттям, баченням учнями існуючих проблем у сфері охорони праці та культури безпеки праці.
Малюнок переможця конкурсу – Мартинюк Катерини – направлений для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу, чекаємо перемоги.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1677224522555-698x1024.jpg)