Міжнародний день пам’яті жертв геноциду-Голокосту

27 січня, у Міжнародний день пам’яті жертв геноциду-Голокосту, у ВПУ29 м.Львова була проведена тематична інформаційна година з учнями першогокурсу.

День пам’яті жертв Голокосту був заснований у 2005 році спеціальною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН й відзначається щорічно 27 січня – в день, коли було звільнено в’язнів концтабору Освенцим (Аушвіц-Біркенау).

Попри десятиліття, що минули від того часу, людство досі здригається від усвідомлення нелюдських проявів тоталітарного нацистського режиму, наслідком яких стала загибель понад 6 мільйонів людей, у тому числі – дітей. Злочинці були засуджені Нюренберзьким процесом, Праведники Світу назавжди увійшли в історію.

Пам’ять про жахливі події Голокосту засвідчена у багаточисельних музеях і меморіальних пам’ятних місцях.

Під час інформаційної години викладач Тетяна Петрушина запропонувала учням стати учасниками віртуальної екскурсії саме в такі музеї: до меморіального комплексу в Бабиному Яру, музею “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні”, музею Аушвіц-Біркенау в м. Освенцим.

Важкі враження від експозицій віртуальних музеїв, співчуття до горя невинних жертв тотальтарного нацистського режиму особливо відгукуються у наших серцях, коли знову триває війна, руйнується життя країни, гинуть невинні люди, чиняться злочини проти людяності.

Як стати айтішником після 9 класу? Все просто: приходь на День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №29 та дізнайся все про умови вступу та навчання на оновленій програмі “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Vo-Tech Львівського ІТ Кластера Чекаємо тебе 25 березня о 12:00 за адресою: м. Львів, вул. Шевченка,116. […]

Щовівторка (День відкритих дверей) ВПУ №29 м.Львова радісно зустрічає учнів шкіл м.Львова та районів Львівської області… І одним з найважливіших завдань працівників училища – це зустрічати їх та показувати дорогу у світ професій, а далі – вибір за учнями. Тож 22 лютого 2023 року учні ЗСШ №100 м.Львова разом із класним керівником Мацькович В.О. отримали […]

x