День Героїв Крут

З метою виховання в учнів поваги до героїчного минулого українського народу, до борців за незалежність України у ВПУ №29 м. Львова до Дня Героїв Крут була проведена викладачем Дацко Г.В. історико-поетична композиція «Крути – бій за майбутнє».

Пам’ять про героїв, що загинули під Крутами, буде вічною, а їхня смерть буде прикладом, як потрібно любити та захищати свою Батьківщину.

Подвиг крутянців став прикладом для захисників в сучасній російсько-українськів війні. Через 104 роки під Крутами наші війська зупинили наступ ворога, завдали йому болючих втрат.

Учні віддали сьогодні шану стійкості та мужності молодих хлопців, які як у 1918 році, так і сьогодні борються з російською ордою.

Україна понад усе. Слава Героям!

Як стати айтішником після 9 класу? Все просто: приходь на День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №29 та дізнайся все про умови вступу та навчання на оновленій програмі “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Vo-Tech Львівського ІТ Кластера Чекаємо тебе 25 березня о 12:00 за адресою: м. Львів, вул. Шевченка,116. […]

Щовівторка (День відкритих дверей) ВПУ №29 м.Львова радісно зустрічає учнів шкіл м.Львова та районів Львівської області… І одним з найважливіших завдань працівників училища – це зустрічати їх та показувати дорогу у світ професій, а далі – вибір за учнями. Тож 22 лютого 2023 року учні ЗСШ №100 м.Львова разом із класним керівником Мацькович В.О. отримали […]

x