Захист КПР гр. 307

24 січня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних пробних робіт учнів групи 307 ВПУ №29 м. Львова за кваліфікацією: «Манікюрник ІІ класу»💅🏼💅🏼💅🏼

Голова комісії: Наталія РОМАНЕЦЬ директорка студії краси “N.Romanets” високо оцінила знання та уміння учнів групи, побажала подальших творчих звершень та досягнення нових перспективних висот🏆🥇💅🏼✂️

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x