Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.
Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.
Учні ВПУ №29 м. Львова, провівши флеш-моб до Дня Соборності, підтвердили: сьогодні Соборність для України – деокупація всіх територій України, захорлених ворогом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього:
Ми всі – одна сім’я,
Єдина ми родина,
Мільйони різних “я”,
А разом – Україна!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/323168084_709603770817715_2562491005876026461_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/323118336_2840133436117391_5528790959133784190_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/323342440_473594594984350_6209983833870035005_n.jpg)