Вітаємо учнів

🎊Вітаємо учнів ВПУ №29 м. Львова:

🏆Панасейко Мар’яну – ученицю ІІІ курсу, яка нагородження дипломом ІІІ ступеня департаменту освіти і науки ЛОДА в другому етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Юрків Л.В.);

🏆Петручок Віру – ученицю І курсу, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня департаменту освіти і науки ЛОДА в другому етапі ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач Петрушина Т.В.).

Бажаємо творчих успіхів і подальших перемог!

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x