У пошуках духовних скарбів українців

Сьогодні, 09 січня 2023 року, працівники ВПУ №29 м. Львова разом з доктором педагогічних наук, ст. дослідником, доцентом українського державного університету ім. М.Драгоманова Л.Сліпчишин зробили екскурс у історичне минуле коду української нації.

Лекція з елементами бесіди “У пошуках духовних скарбів українців” була надзвичайно цікавою.

Щиро вдячні Л.Сліпчишин за багатий пошуковий історичний матеріал.

На наше переконання, у кожному, хто вийшов в українських містах і селах  проти ворога, хто боронить Україну від окупанта, заговорили приспані гени національної самоідентифікації. А Україна сьогодні – це тест  на найвищі якості людини:  на мужність, на мудрість, на духовність, на ніжність і на творчу енергію.

Разом з Україною цей тест сьогодні проходить Європа і світ. Слава Україні!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK