У пошуках духовних скарбів українців

Сьогодні, 09 січня 2023 року, працівники ВПУ №29 м. Львова разом з доктором педагогічних наук, ст. дослідником, доцентом українського державного університету ім. М.Драгоманова Л.Сліпчишин зробили екскурс у історичне минуле коду української нації.

Лекція з елементами бесіди “У пошуках духовних скарбів українців” була надзвичайно цікавою.

Щиро вдячні Л.Сліпчишин за багатий пошуковий історичний матеріал.

На наше переконання, у кожному, хто вийшов в українських містах і селах  проти ворога, хто боронить Україну від окупанта, заговорили приспані гени національної самоідентифікації. А Україна сьогодні – це тест  на найвищі якості людини:  на мужність, на мудрість, на духовність, на ніжність і на творчу енергію.

Разом з Україною цей тест сьогодні проходить Європа і світ. Слава Україні!

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x