Укладення договору про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Вище професійне училище 29 м. Львова уклали договір про співпрацю для розвитку їх освітнього, наукового та інших потенціалів.

Співпрація сторін сприятиме поглибленій профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді, пошуку талановитої молоді, схильної до творчої і винахідницької діяльності та залучення її до наукової роботи на базі провідних кафедр університету із залученням працівників університету. Буде можливість проводити презентації, зустрічі, майстер-класи, екскурсії для учнівської молоді, брати участь у наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблеми.

Тісна співпраця – майбутнє наших випускників!

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x