Укладення договору про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Вище професійне училище 29 м. Львова уклали договір про співпрацю для розвитку їх освітнього, наукового та інших потенціалів.

Співпрація сторін сприятиме поглибленій профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді, пошуку талановитої молоді, схильної до творчої і винахідницької діяльності та залучення її до наукової роботи на базі провідних кафедр університету із залученням працівників університету. Буде можливість проводити презентації, зустрічі, майстер-класи, екскурсії для учнівської молоді, брати участь у наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблеми.

Тісна співпраця – майбутнє наших випускників!

А чи знаєте Ви, що таке ХАССП? Майбутні фахівці у галузі громадського харчування, здобувачі освіти групи 106 за професією кухар, продовжують знайомство з лідерами українського бізнесу та знають про систему безпеки НАССР (ХАССП), сертифікацію ISO 22000 та всі етапи, які проходить м’ясна продукція перед тим, як потрапити на прилавок. Дякуємо компанії METRO Cash & Carry […]

Вітаємо здобувачів освіти ВПУ №29 м.Львова за професією “Кухар. Бармен”, переможців І Всеукраїнського фестивалю фахової майстерності ” Золотий шейкер” : І місце – Юрій Сковрон , коктейль “Вишневий саувер”, коктейль “Гранатове мохіто”. І місце – Михайло Шостак, коктейль “Мохіто з сицилійським апельсином”, коктейль “Попкорн саувер”. Майстер в/н Олеся Словак. Бажаємо творчих успіхів й подальших Перемог

Здобувачі освіти за професією кухар сьогодні побували на екскурсії у компанії “Галицька Свіжина” – одній з найпотужніших м’ясних мереж на заході України. Майбутні кухарі ознайомилися з технологічними процесами виробництва, стандартами якості продукції та високим професійним рівнем українського підприємства!

x
ukUK