Укладення договору про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Вище професійне училище 29 м. Львова уклали договір про співпрацю для розвитку їх освітнього, наукового та інших потенціалів.

Співпрація сторін сприятиме поглибленій профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді, пошуку талановитої молоді, схильної до творчої і винахідницької діяльності та залучення її до наукової роботи на базі провідних кафедр університету із залученням працівників університету. Буде можливість проводити презентації, зустрічі, майстер-класи, екскурсії для учнівської молоді, брати участь у наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблеми.

Тісна співпраця – майбутнє наших випускників!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK