Тиждень доброчесності

В рамках проведення тижня доброчесності кл. керівники ВПУ №29 м. Львова протягом тижня проводили різні виховні заходи в очній та дистанційній формі: години спілкування, квести, гра «Що? Де? Коли?» та інші…

Дуже цікаво був проведений урок доброчесності кл. керівником Павелкевич О.В., де учні групи поділились на 4 команди «Порядність», «Справедливість», «Совість», «Чесність» і працювали над реальними кейсами з життя як в очному режимі так і за допомогою інтерактивної дошки «Jambord”. Обговорювали ситуації, різні варіанти розвитку подій і в кінці уроку створили інтерактивну карту «Кодекс доброчесності», що привело до висновку: доброчесність – це чинити правильно, навіть, коли на тебе ніхто не дивиться.

Також цікаво були проведені кл. керівниками: Стадник І.А., Кухарик С.Й., Бокало Г.В. заходи: квест «Доброчесність – моральна якість та чеснота у всіх її проявах», гра «Що? Де? Коли? Доброчесність – це одна із ланок гармонійно розвиненої людини»

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK