В рамках проведення тижня доброчесності кл. керівники ВПУ №29 м. Львова протягом тижня проводили різні виховні заходи в очній та дистанційній формі: години спілкування, квести, гра «Що? Де? Коли?» та інші…
Дуже цікаво був проведений урок доброчесності кл. керівником Павелкевич О.В., де учні групи поділились на 4 команди «Порядність», «Справедливість», «Совість», «Чесність» і працювали над реальними кейсами з життя як в очному режимі так і за допомогою інтерактивної дошки «Jambord”. Обговорювали ситуації, різні варіанти розвитку подій і в кінці уроку створили інтерактивну карту «Кодекс доброчесності», що привело до висновку: доброчесність – це чинити правильно, навіть, коли на тебе ніхто не дивиться.
Також цікаво були проведені кл. керівниками: Стадник І.А., Кухарик С.Й., Бокало Г.В. заходи: квест «Доброчесність – моральна якість та чеснота у всіх її проявах», гра «Що? Де? Коли? Доброчесність – це одна із ланок гармонійно розвиненої людини»
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319817052_536791611804500_5861371754606053664_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319713019_536791575137837_8872427095270484398_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/319767161_536791565137838_2399289055382811079_n-768x1024.jpg)