Тиждень доброчесності

В рамках проведення тижня доброчесності кл. керівники ВПУ №29 м. Львова протягом тижня проводили різні виховні заходи в очній та дистанційній формі: години спілкування, квести, гра «Що? Де? Коли?» та інші…

Дуже цікаво був проведений урок доброчесності кл. керівником Павелкевич О.В., де учні групи поділились на 4 команди «Порядність», «Справедливість», «Совість», «Чесність» і працювали над реальними кейсами з життя як в очному режимі так і за допомогою інтерактивної дошки «Jambord”. Обговорювали ситуації, різні варіанти розвитку подій і в кінці уроку створили інтерактивну карту «Кодекс доброчесності», що привело до висновку: доброчесність – це чинити правильно, навіть, коли на тебе ніхто не дивиться.

Також цікаво були проведені кл. керівниками: Стадник І.А., Кухарик С.Й., Бокало Г.В. заходи: квест «Доброчесність – моральна якість та чеснота у всіх її проявах», гра «Що? Де? Коли? Доброчесність – це одна із ланок гармонійно розвиненої людини»

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x