День пам’яті жертв Голодомору

Кожного року в останню суботу листопада українці, де б не були, згадують одну з найстрашніших трагедій своєї історії. З нами схиляє голову в скорботі увесь світ, вшановуючи загиблих від Голодоморів-геноцидів в Україні.

Мільйони людей, померлих мученицькою голодною смертю, – наслідок злочинної цілеспрямованої політики тоталітарного сталінського режиму. Радянська влада намагалася зламати волелюбний український народ, який ще пам’ятав визвольні змагання 1917-1920х рр., працьовитих селян, що чинили спротив колективізації. Масові репресії, заслання, розстріли – жодний на той час не міг почувати себе в безпеці. Штучний Голодомор довершив заходи, спрямовані на придушення й нищення України.

Україна зараз – незалежна держава, наші громадяни знову гинуть через нащадків того режиму. Через розпочату росією війну гинуть військові й цивільні, дорослі й діти, зруйновані цілі міста, нас намагаються нищити ракетами й холодом.

Попри те, що війна триває і лунають тривоги, учні ВПУ 29 м.Львова, навіть в укриттях, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, згадують тих, хто безвинно загинув в той страшний час, шанують їх пам’ять, моляться за душі людей, яких нікому було провести в останній шлях у ці жахливі роки.

Закликаємо усіх запалити свічки і долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання в суботу, 26 листопада

Команда ВПУ 29 міста Львова за напрямком Перукарське мистецтво взяло активну участь в XXV Ювілейному фестивалі «Галицький талант» Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання були нагороджені подяками та дипломами за участь та командну участь у фестивалі Бажаємо Вам нових висот та творчих ідей

30 листопада 2023 року, в межах міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», GIZ, заклад освіти відвідали керівник та координатори даної програми в Україні. Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили для процесу відновлення України за рахунок створення адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та подальшої професійної підготовки дорослих.

29 листопада 2023 року на базі закладу освіти проведено перший навчальний модуль тренінгу для працівників на тему: «Психологічні та комунікаційні аспекти навчання людей із інвалідністю». Захід організовано ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Кореї та Німеччини.

x
ukUK