День пам’яті жертв Голодомору

Кожного року в останню суботу листопада українці, де б не були, згадують одну з найстрашніших трагедій своєї історії. З нами схиляє голову в скорботі увесь світ, вшановуючи загиблих від Голодоморів-геноцидів в Україні.

Мільйони людей, померлих мученицькою голодною смертю, – наслідок злочинної цілеспрямованої політики тоталітарного сталінського режиму. Радянська влада намагалася зламати волелюбний український народ, який ще пам’ятав визвольні змагання 1917-1920х рр., працьовитих селян, що чинили спротив колективізації. Масові репресії, заслання, розстріли – жодний на той час не міг почувати себе в безпеці. Штучний Голодомор довершив заходи, спрямовані на придушення й нищення України.

Україна зараз – незалежна держава, наші громадяни знову гинуть через нащадків того режиму. Через розпочату росією війну гинуть військові й цивільні, дорослі й діти, зруйновані цілі міста, нас намагаються нищити ракетами й холодом.

Попри те, що війна триває і лунають тривоги, учні ВПУ 29 м.Львова, навіть в укриттях, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, згадують тих, хто безвинно загинув в той страшний час, шанують їх пам’ять, моляться за душі людей, яких нікому було провести в останній шлях у ці жахливі роки.

Закликаємо усіх запалити свічки і долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання в суботу, 26 листопада

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x