День пам’яті жертв Голодомору

Кожного року в останню суботу листопада українці, де б не були, згадують одну з найстрашніших трагедій своєї історії. З нами схиляє голову в скорботі увесь світ, вшановуючи загиблих від Голодоморів-геноцидів в Україні.

Мільйони людей, померлих мученицькою голодною смертю, – наслідок злочинної цілеспрямованої політики тоталітарного сталінського режиму. Радянська влада намагалася зламати волелюбний український народ, який ще пам’ятав визвольні змагання 1917-1920х рр., працьовитих селян, що чинили спротив колективізації. Масові репресії, заслання, розстріли – жодний на той час не міг почувати себе в безпеці. Штучний Голодомор довершив заходи, спрямовані на придушення й нищення України.

Україна зараз – незалежна держава, наші громадяни знову гинуть через нащадків того режиму. Через розпочату росією війну гинуть військові й цивільні, дорослі й діти, зруйновані цілі міста, нас намагаються нищити ракетами й холодом.

Попри те, що війна триває і лунають тривоги, учні ВПУ 29 м.Львова, навіть в укриттях, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, згадують тих, хто безвинно загинув в той страшний час, шанують їх пам’ять, моляться за душі людей, яких нікому було провести в останній шлях у ці жахливі роки.

Закликаємо усіх запалити свічки і долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання в суботу, 26 листопада

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK