Гра-квест “В пошуках скарбів”

З метою розширення знань про скарби здоров’я, довкілля, скарби знань, створення дружньої атмосфери взаємодопомоги, довіри, доброзичливого і відкритого спілкування між учнями, класним керівником ВПУ 29 м.Львова Чопойдало І.М. було проведено 04.11.2022р. гру-квест “В пошуках скарбів”.

Учні переміщувались по території училища та виконували різноманітні завдання для того, щоб знайти свій скарб.

Активні завдання, експерементально-дослідницька робота запам’ятались учням найбільше.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x