З метою розширення знань про скарби здоров’я, довкілля, скарби знань, створення дружньої атмосфери взаємодопомоги, довіри, доброзичливого і відкритого спілкування між учнями, класним керівником ВПУ 29 м.Львова Чопойдало І.М. було проведено 04.11.2022р. гру-квест “В пошуках скарбів”.
Учні переміщувались по території училища та виконували різноманітні завдання для того, щоб знайти свій скарб.
Активні завдання, експерементально-дослідницька робота запам’ятались учням найбільше.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313227501_507872098029785_210903049851336257_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313180306_507872064696455_5693371497331743588_n-1024x473.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313186239_507872094696452_8672806639435997619_n-1024x473.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313188560_507872048029790_3831247465059034490_n-1024x472.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313363829_507872101363118_588540311030212851_n-769x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/313420102_507872088029786_422476645957516060_n-768x1024.jpg)