Гра-квест “В пошуках скарбів”

З метою розширення знань про скарби здоров’я, довкілля, скарби знань, створення дружньої атмосфери взаємодопомоги, довіри, доброзичливого і відкритого спілкування між учнями, класним керівником ВПУ 29 м.Львова Чопойдало І.М. було проведено 04.11.2022р. гру-квест “В пошуках скарбів”.

Учні переміщувались по території училища та виконували різноманітні завдання для того, щоб знайти свій скарб.

Активні завдання, експерементально-дослідницька робота запам’ятались учням найбільше.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK