XXV чемпіонат України СПУ

📣У вересні 2022 року відбувався XXV ювілейний чемпіонат України СПУ❗

30 жовтня 2022 року відбулося оголошення результатів, отож:

🏆Учениця ІІІ курсу Діана Зеліско – ІІІ місце🥉 в номінації: жіноча укладка «Голівудська хвиля»;

🏆Учениця ІІІ курсу Діана Ольшанська– ІІІ місце🥉 в номінації: фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів;

🏆Майстер в/н Орися Мочерад – ІІІ місце🥉 в номінації: макіяж «New Look»

🏆Майстер в/н Маріанна Ільницька – ІІІ місце🥉 в номінації: стильний хвіст

Решта учасників відзначено дипломами📜, за участь в конкурсі, а саме: Юрій Попов, Ірина Гладиш, Галина Войтович, Валентина Вахнянин, Поліна Доленюк, Катерина Ігнатишин, Христина Ангеляшек.

🎉Вітаємо учасників та переможців❗🎊

Бажаємо подальший творчих успіхів та нових перемог.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK