ІІ етап обласного конкурсу «Перукар»

27 жовтня 2022 року на нашій базі відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар», участь у якому взяли учнів з 15-х навчальних закладів.

До заходу долучились директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олег Паска, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки та професійної освіти департаменту освіти і науки Іван Пикус, головна спеціалістка цього відділу Роксолана Петяк, заступниця директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталія Рибак, методиста НМЦ ПТО Наталія Шкуропацька.

«Проведення конкурсу в такий складний час – це свідчення того, що ми є незламними і жоден ворог не зможе здолати націю переможців», – з такими вітальними словами до учасників та гостей заходу звернувся директор навчального закладу Роман Стецький.

Роботи конкурсантів оцінювало поважне журі на чолі з Іриною Цюрою – міжнародною суддею Світової організації перукарів (ОМС), а також Ірина Стегура – директорка «Дизайн-студії Ірини Стегури», майстриня міжнародного класу, сертифікована суддя чемпіонатів СПУ, Марія Самардак – директорка студії краси «Beauty MJV», Тетяна Самалюк – власниця салону краси «Beauty», Софія Голяк – директорка салону краси «KSV».

Незважаючи на повітряну тривогу, що змусила учасників близько двох годин провести в укритті, напругу, яка відчувалася у повітрі, в навчальному закладі панувала святкова, позитивна та дружня атмосфера, яка надихала конкурсантів створювати красу та дарувати її людям.

Щиро вітаємо переможницю, призерок та учасниць конкурсу та зичимо подальших успіхів і здобутків на професійній ниві.

І справді, ми – Нація Переможців! Не забуваймо про це. Все буде добре! Все буде Україна!

Щоб визначитися з вибором професії, потрібно якомога більше про неї дізнатись!!! Сьогодні,16.04.2024р., так зробили учні Буськоі ОЗЗСО l -lll ст., які разом із вчителями Наталією Побігушко та Русланою Сапотюк завітали у ВПУ №29 м.Львова, щоб ознайомитись із матеріально-технічною базою професій. Багато із учнів зрозуміли: Навчання у Нас – початок їхньої успішної кар’єри!

Урок мужності

Адміністрація ВПУ №29 м.Львова щиро вдячна військовослужбовцям ДССТ, особливо Мар’яні Макух і Денису Щербакову, за проведений для здобувачів освіти “Урок мужності” та практичні заняття з тактичної медицини, де здобувачі освіти засвоїли стартові теоретичні та практичні знання з надання домедичної допомоги. Також висловлюємо подяку директорці Львівського державного Будинку техніки Ліліі Івашкевич у сприянні зустрічі з військовослужбовцями […]

❗ Ще один крок по створенню Центру кар`єри❗🌟Слідкуйте за новинами…😉Сьогодні випрацьовували стратегію і план розвитку для майбутнього Центру кар’єри з колективом Вищого професійного училища №29 м.Львова. Проаналізували запити педагогів/майстрів/працівників навчального закладу; зафіксували мету, місію та завдання цієї платформи додаткових можливостей для тих, хто навчається, тих, хто навчає, та тих, хто зацікавлений у співпраці (бізнес, експерти […]

x
ukUK