27 жовтня 2022 року на нашій базі відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар», участь у якому взяли учнів з 15-х навчальних закладів.
До заходу долучились директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олег Паска, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки та професійної освіти департаменту освіти і науки Іван Пикус, головна спеціалістка цього відділу Роксолана Петяк, заступниця директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталія Рибак, методиста НМЦ ПТО Наталія Шкуропацька.
«Проведення конкурсу в такий складний час – це свідчення того, що ми є незламними і жоден ворог не зможе здолати націю переможців», – з такими вітальними словами до учасників та гостей заходу звернувся директор навчального закладу Роман Стецький.
Роботи конкурсантів оцінювало поважне журі на чолі з Іриною Цюрою – міжнародною суддею Світової організації перукарів (ОМС), а також Ірина Стегура – директорка «Дизайн-студії Ірини Стегури», майстриня міжнародного класу, сертифікована суддя чемпіонатів СПУ, Марія Самардак – директорка студії краси «Beauty MJV», Тетяна Самалюк – власниця салону краси «Beauty», Софія Голяк – директорка салону краси «KSV».
Незважаючи на повітряну тривогу, що змусила учасників близько двох годин провести в укритті, напругу, яка відчувалася у повітрі, в навчальному закладі панувала святкова, позитивна та дружня атмосфера, яка надихала конкурсантів створювати красу та дарувати її людям.
Щиро вітаємо переможницю, призерок та учасниць конкурсу та зичимо подальших успіхів і здобутків на професійній ниві.
І справді, ми – Нація Переможців! Не забуваймо про це. Все буде добре! Все буде Україна!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311874484_499750152175313_6516950803192964691_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311586627_499750182175310_3872725356415212752_n-1024x683.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311643518_499750172175311_6932553533712629057_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/313034524_499750202175308_6020869362017673523_n-1024x683.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312098528_499750168841978_3126680313720212009_n-1024x683.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311586635_499750205508641_1534201405321653012_n-1024x683.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311872595_499750215508640_6424587518276882260_n-643x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311973593_499750278841967_4533254500200005584_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311790409_499750198841975_5048301563931028311_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311617406_499750388841956_1756017558630346771_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311989945_499750422175286_2953930923972466240_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311915947_499750425508619_238567163111128087_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312198312_499750452175283_8814618797674205529_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311635997_499750455508616_8101169051558263370_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/313196697_499750508841944_9091214215703901082_n-682x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312224454_499750515508610_6139414469320573370_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312658512_499750538841941_6261484581199286769_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312204237_499750558841939_5033618874713290180_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311782146_499750678841927_7560026950176566989_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312996479_499750702175258_6973950242699692052_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311825417_499750705508591_8091777340028503273_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311781767_499750728841922_5033896592754663638_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312134385_499750968841898_8642463411141050924_n-684x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312805104_499750768841918_3984974814137791423_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312212423_499750788841916_2961262296527504394_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/313001079_499750898841905_1989328663904730789_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311571022_499750865508575_2740676016287926194_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312490356_499750832175245_8678346432775392060_n-1024x682.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/313294665_499750965508565_1500036806609747926_n-1024x682.jpg)