25 жовтня 2022 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація учнів з професії “Офіціант”.
Одночасно, проводився І етап обласного конкурсу фахової майстерності з даної професії. Наші учні продемонстрували високий рівень підготовки та фахових знань.
Висловлюємо щиру подяку Богдані Степанків та готельно-ресторанному комплексу “На Озері” за сприяння, допомогу та підтримку в організації та проведенні кваліфікаційної атестації та фахових змагань.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312055594_497914685692193_7123626937446827753_n-1024x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312560404_497914655692196_4296570670755461755_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311738726_497914469025548_8190674206720807612_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312058044_497914462358882_1422800401148917954_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312221087_497914465692215_1755824179006515191_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312853653_497914499025545_574948059892568768_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311459928_497914472358881_1582331818730540841_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311864207_497914439025551_3686533939563836200_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312267001_497914399025555_6331659970850341907_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/312448528_497914442358884_6132880849192408007_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311780877_497914492358879_5743461877843567285_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/311684976_497914445692217_7033609355145688870_n-768x1024.jpg)