І етап обласного конкурсу “Офіціант”

25 жовтня 2022 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація учнів з професії “Офіціант”.

Одночасно, проводився І етап обласного конкурсу фахової майстерності з даної професії. Наші учні продемонстрували високий рівень підготовки та фахових знань.

Висловлюємо щиру подяку Богдані Степанків та готельно-ресторанному комплексу “На Озері” за сприяння, допомогу та підтримку в організації та проведенні кваліфікаційної атестації та фахових змагань.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x