І етап обласного конкурсу “Офіціант”

25 жовтня 2022 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація учнів з професії “Офіціант”.

Одночасно, проводився І етап обласного конкурсу фахової майстерності з даної професії. Наші учні продемонстрували високий рівень підготовки та фахових знань.

Висловлюємо щиру подяку Богдані Степанків та готельно-ресторанному комплексу “На Озері” за сприяння, допомогу та підтримку в організації та проведенні кваліфікаційної атестації та фахових змагань.

На завершення проведення Олімпійського тижня у ВПУ № 29 м.Львова викладачами фізичної культури було організовано змагання з волейболу серед здобувачів освіти І курсу. Вітаємо переможців змагань, які зайняли: І місце – команда гр.105, ІІ місце – гр.100, ІІІ місце – гр.104. Бажаємо всім: – продуктивних тренувань, – нових перемог, – сильного спортивного духу !

Сьогодні здобувачі освіти ВПУ № 29 м. Львова мали можливість перевірити свої знання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, основних видів спорту та про досягнення українських спортсменів на олімпіадах, беручи участь в проведенні вікторини: «Олімпійські розумники». Метою викладачів фізичної культури під час проведення вікторини було: виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, любові до спорту, […]

Турнір з шахів

Олімпійський тиждень продовжується… Викладачі фізичної культури популяризують розумові види спорту. Сьогодні проведено турнір з шахів серед здобувачів освіти l-ll курсів училища

x
ukUK