Відбірковий етап конкурсу «Перукар»

05 жовтня 2022 року у ВПУ №29 м.Львова проводився відбірковий етап конкурсу серед учнів за професією «Перукар» для участі в ІІ етапі обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О у Львівські області за компетенцією: “Перукарське мистецтво».

За підсумками журі учениця гр. 307 Христина Ангеляшик одержала перемогу і буде скерована на обласний конкурс, який буде проводитися 27 жовтня 2022 року на базі нашого закладу.

Бажаємо успіху та перемоги!

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK