Тренінг для педагогічних працівників

30 вересня 2022 року на базі училища відбувся одноденний тренінг для педагогічних працівників з питань надання психологічної підтримки ВПО, допомоги в кризових ситуаціях, моделей та техніки відновлення і адаптації та питань, пов’язаних з безпекою працівників та профілактики професійного вигорання.

Даний захід проводився в рамках проєкту “Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включаючи ВПО в регіоні Азовського моря”, що підтримується німецькою федеральною компанією Dsutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

Кожного року в останню суботу листопада українці, де б не були, згадують одну з найстрашніших трагедій своєї історії. З нами схиляє голову в скорботі увесь світ, вшановуючи загиблих від Голодоморів-геноцидів в Україні. Мільйони людей, померлих мученицькою голодною смертю, – наслідок злочинної цілеспрямованої політики тоталітарного сталінського режиму. Радянська влада намагалася зламати волелюбний український народ, який ще […]

x