30 вересня 2022 року на базі училища відбувся одноденний тренінг для педагогічних працівників з питань надання психологічної підтримки ВПО, допомоги в кризових ситуаціях, моделей та техніки відновлення і адаптації та питань, пов’язаних з безпекою працівників та профілактики професійного вигорання.
Даний захід проводився в рамках проєкту “Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включаючи ВПО в регіоні Азовського моря”, що підтримується німецькою федеральною компанією Dsutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/309709279_479101887573473_2499257745072926556_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/309864528_479101864240142_8084220794341401392_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/310959361_479101884240140_5624772463997701179_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/310990495_479101860906809_7367604397961082170_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/309650390_479101854240143_7570176244293692904_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/310094086_479101834240145_3009682511225253219_n-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/309630989_479101837573478_6359443216582418136_n-768x1024.jpg)