«Успішна кар’єра»

У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» та з метою популяризації престижності робітничих професій ВПУ №29 м. Львова тісно співпрацює з ЛСЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича.

Навчальні заклади склали план щодо проведення уроків трудового навчання з учнями школи на базі НПЦ та майстерень виробничого навчання училища за компетенціями та професійної проби.

27 вересня 2022 року для учнів 6 класів школи був проведений викладачами та майстрами виробничого навчання училища з напрямку «Громадське харчування» та вчителем трудового навчання школи бінарний урок на тему «Режим харчування підлітків». Отримані знання учні школи практично закріпили самостійним складанням ланч боксів.

З відповідними теоретичними та практичними знаннями та піднесеним настроєм учні повернулись до школи.

Кожного року в останню суботу листопада українці, де б не були, згадують одну з найстрашніших трагедій своєї історії. З нами схиляє голову в скорботі увесь світ, вшановуючи загиблих від Голодоморів-геноцидів в Україні. Мільйони людей, померлих мученицькою голодною смертю, – наслідок злочинної цілеспрямованої політики тоталітарного сталінського режиму. Радянська влада намагалася зламати волелюбний український народ, який ще […]

x