У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» та з метою популяризації престижності робітничих професій ВПУ №29 м. Львова тісно співпрацює з ЛСЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича.
Навчальні заклади склали план щодо проведення уроків трудового навчання з учнями школи на базі НПЦ та майстерень виробничого навчання училища за компетенціями та професійної проби.
27 вересня 2022 року для учнів 6 класів школи був проведений викладачами та майстрами виробничого навчання училища з напрямку «Громадське харчування» та вчителем трудового навчання школи бінарний урок на тему «Режим харчування підлітків». Отримані знання учні школи практично закріпили самостійним складанням ланч боксів.
З відповідними теоретичними та практичними знаннями та піднесеним настроєм учні повернулись до школи.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/308646676_472673164883012_6157567708133987472_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/309001912_472673208216341_4803213406373962312_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/308691399_472673184883010_2242571935188063810_n-1024x766.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/308504504_472673194883009_2161998103485010044_n-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/308072575_472673168216345_1548663632668291831_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/308837948_472673191549676_4095933849778744279_n-766x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/309248945_472673188216343_7724708796760201689_n-1024x766.jpg)