16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист».
Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва.
Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки та укладання в зачіску.
Обміном досвіду конкурсного руху та участі в чемпіонаті у Парижі поділилася директорка салону краси, старійшина чемпіонатів України СПУ, офіційний тренер – Анна ОСТАПЮК.
Також про рух в салонах краси та сучасні послуги, які популярні в 2022 році розказала директорка салону краси «VALENTINO» Валентина ВАХНЯНИН.
Майстрами виробничого навчання училища з напрямку «Перукарське мистецтво» була підготовлена колекція: Сучасна вулична мода ENERGI.
Щодо підготовки і вимог до участі в конкурсі за напрямком «Перукар. Візажист» та підведення підсумків зустрічі зробила методист НМЦ ПТО у Львівські області Наталя ШКУРОПАЦЬКА.
З хорошим настроєм та піднесеним ентузіазмом було завершено зустріч!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307170411_463225282494467_8475691541620742598_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307430750_463225242494471_8143052456389370718_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307466866_463225202494475_2691805311526807671_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307276610_463225162494479_3650210251557155246_n.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/09/307638525_463225105827818_1775533522153250200_n.jpg)