Вітаємо із успішним завершення навчання

Впродовж 20-30 червня 2022 року в навчальному закладі відбувалася державна кваліфікаційна атестація.

Отож дорогі наші випускники! Вітаємо із успішним завершення навчання та підкоренням першої вершини – отриманням професійної освіти.

Зичимо вам, щоб жодна перешкода або розчарування не зупиняли вас у подальшому, життєва дорога була щасливою, а можливості – безмежними.

Нехай вам щастить на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і життєвих задумах!

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x