Вітаємо із успішним завершення навчання

Впродовж 20-30 червня 2022 року в навчальному закладі відбувалася державна кваліфікаційна атестація.

Отож дорогі наші випускники! Вітаємо із успішним завершення навчання та підкоренням першої вершини – отриманням професійної освіти.

Зичимо вам, щоб жодна перешкода або розчарування не зупиняли вас у подальшому, життєва дорога була щасливою, а можливості – безмежними.

Нехай вам щастить на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і життєвих задумах!

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x