Вітаємо із успішним завершення навчання

Впродовж 20-30 червня 2022 року в навчальному закладі відбувалася державна кваліфікаційна атестація.

Отож дорогі наші випускники! Вітаємо із успішним завершення навчання та підкоренням першої вершини – отриманням професійної освіти.

Зичимо вам, щоб жодна перешкода або розчарування не зупиняли вас у подальшому, життєва дорога була щасливою, а можливості – безмежними.

Нехай вам щастить на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і життєвих задумах!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK