Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. В цей день люди згадують сім’ю, родину та вишиту мамину сорочку.
А вишита сорочка – це не тільки прадавня частина гардеробу українського народу, що передавалась нащадкам та служила оберегом для його власника, вона є способом самовираження власної свободи та символом нескореності.Сьогодні вишиванка є символом, який об’єднує різних українців за політичними, релігійними поглядами, за мовною ознакою. Саме тому вона є сучасною зброєю проти ворога, символом української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які одягають вишиті сорочки аби висловити свою підтримку, що вони на українській стороні в протистоянні з рф. Допоки українські жінки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них свою душу, а українські воїни одягатимуть їх – Україна не переможна.
Створений флешмоб педпрацівниками ВПУ №29 м. Львова – це є своєрідна вишита броня і захист.
Ми непереможені! – Слава Україні!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-768x1024.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-1024x768.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-1024x768.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-1024x768.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/5-1024x768.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/6-1024x473.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/7-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/81-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/8-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/9-473x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/10-768x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/12-1024x768.jpeg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo1652941201-1024x768.jpeg)