Акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Впродовж двох днів 15 та 16 квітня 2022р. працівники ВПУ №29 м.Львова разом з учнями до Великодніх свят та проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою впорядкували та прибирали прилеглу територію до училища та гуртожитку, посадили дерева, а також разом із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку училища (на жаль, до толоки долучились незначна кількість внутрішньо переміщених осіб) упорядкували лісопарк Кортумова Гора та парк «Знесіння».

Спільне прибирання стало чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись.

Дякуємо усім, хто долучився до прибирання, за витрачений час та зусилля.

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x