Акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Впродовж двох днів 15 та 16 квітня 2022р. працівники ВПУ №29 м.Львова разом з учнями до Великодніх свят та проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою впорядкували та прибирали прилеглу територію до училища та гуртожитку, посадили дерева, а також разом із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку училища (на жаль, до толоки долучились незначна кількість внутрішньо переміщених осіб) упорядкували лісопарк Кортумова Гора та парк «Знесіння».

Спільне прибирання стало чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись.

Дякуємо усім, хто долучився до прибирання, за витрачений час та зусилля.

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x