Акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Впродовж двох днів 15 та 16 квітня 2022р. працівники ВПУ №29 м.Львова разом з учнями до Великодніх свят та проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою впорядкували та прибирали прилеглу територію до училища та гуртожитку, посадили дерева, а також разом із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку училища (на жаль, до толоки долучились незначна кількість внутрішньо переміщених осіб) упорядкували лісопарк Кортумова Гора та парк «Знесіння».

Спільне прибирання стало чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись.

Дякуємо усім, хто долучився до прибирання, за витрачений час та зусилля.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK