Кохання та булочки врятують світ

Так говорять Христина та Вадим, учні Вищого професійного училища №29 міста Львів. Історія кохання цієї парочки розпочалася зі вступу в профтех. Вони переконані, що професія кондитера – справжнє мистецтво.У відео хлопець ділиться рецептом найсмачніших пряників для коханої та розповідає секрети використання кондитерського 3D-принтера✨

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x