Напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні ВПУ №29 м. Львова віддають шану тим, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього. Революція Гідності – один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної свободи. Герої Небесної Сотні – українці та іноземці, які віддали життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Відвідавши музей Гідності, який спільно з Палацом культури ім.Гната Хоткевича презентували фотовиставку, яка висвітлює ключові події учасників Революції Гідності: мирні, мистецькі акції протесту, побиття студентів, розстріл та прощання з Небесною Сотнею, у здобувачів освіти назавжди залишиться у серцях пам’ять про їхній героїчний чин і надасть сили бути послідовними та згуртованими у турботі про нашу Україну.Слава Україні! Героям Слава!
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093246-461x1024.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093302-1024x461.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093313-1024x461.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093322-1024x461.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093334-1024x461.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220218_093353-1024x461.jpg)