Музей Гідності

Напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні ВПУ №29 м. Львова віддають шану тим, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього. Революція Гідності – один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної свободи. Герої Небесної Сотні – українці та іноземці, які віддали життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Відвідавши музей Гідності, який спільно з Палацом культури ім.Гната Хоткевича презентували фотовиставку, яка висвітлює ключові події учасників Революції Гідності: мирні, мистецькі акції протесту, побиття студентів, розстріл та прощання з Небесною Сотнею, у здобувачів освіти назавжди залишиться у серцях пам’ять про їхній героїчний чин і надасть сили бути послідовними та згуртованими у турботі про нашу Україну.Слава Україні! Героям Слава!

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x