Музей Гідності

Напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні ВПУ №29 м. Львова віддають шану тим, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього. Революція Гідності – один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної свободи. Герої Небесної Сотні – українці та іноземці, які віддали життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Відвідавши музей Гідності, який спільно з Палацом культури ім.Гната Хоткевича презентували фотовиставку, яка висвітлює ключові події учасників Революції Гідності: мирні, мистецькі акції протесту, побиття студентів, розстріл та прощання з Небесною Сотнею, у здобувачів освіти назавжди залишиться у серцях пам’ять про їхній героїчний чин і надасть сили бути послідовними та згуртованими у турботі про нашу Україну.Слава Україні! Героям Слава!

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x