Музей Гідності

Напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні ВПУ №29 м. Львова віддають шану тим, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього. Революція Гідності – один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної свободи. Герої Небесної Сотні – українці та іноземці, які віддали життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Відвідавши музей Гідності, який спільно з Палацом культури ім.Гната Хоткевича презентували фотовиставку, яка висвітлює ключові події учасників Революції Гідності: мирні, мистецькі акції протесту, побиття студентів, розстріл та прощання з Небесною Сотнею, у здобувачів освіти назавжди залишиться у серцях пам’ять про їхній героїчний чин і надасть сили бути послідовними та згуртованими у турботі про нашу Україну.Слава Україні! Героям Слава!

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK