Гості з Миколаївської області

Приємно вітати сьогодні, 18 лютого 2022 року, гостей з профтехосвіти Миколаївської області на чолі з заступницею директора департаменту освіти та науки Миколаївської ОДА Людмилою Комісаровою, які завітали у ВПУ №29 м. Львова разом з керівником відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної державної адміністрації Іваном Пикусом та заступницею директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталією Рибак, в рамках проєкту EU4Skills.Директор училища Роман Стецький провів екскурсію по навчальному закладі, також ознайомив гостей з навчально-практичними центрами, які створені в училищі: «Автомобільний транспорт», «Перукарське мистецтво», «Інформаційні технології».В роботі круглого стола панувала дружня атмосфера та обмін досвідом роботи Львівської та Миколаївської областей. Бажаємо всім оптимізму та подальших творчих успіхів.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK