Гості з Миколаївської області

Приємно вітати сьогодні, 18 лютого 2022 року, гостей з профтехосвіти Миколаївської області на чолі з заступницею директора департаменту освіти та науки Миколаївської ОДА Людмилою Комісаровою, які завітали у ВПУ №29 м. Львова разом з керівником відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної державної адміністрації Іваном Пикусом та заступницею директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталією Рибак, в рамках проєкту EU4Skills.Директор училища Роман Стецький провів екскурсію по навчальному закладі, також ознайомив гостей з навчально-практичними центрами, які створені в училищі: «Автомобільний транспорт», «Перукарське мистецтво», «Інформаційні технології».В роботі круглого стола панувала дружня атмосфера та обмін досвідом роботи Львівської та Миколаївської областей. Бажаємо всім оптимізму та подальших творчих успіхів.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x