Приємно вітати сьогодні, 18 лютого 2022 року, гостей з профтехосвіти Миколаївської області на чолі з заступницею директора департаменту освіти та науки Миколаївської ОДА Людмилою Комісаровою, які завітали у ВПУ №29 м. Львова разом з керівником відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної державної адміністрації Іваном Пикусом та заступницею директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталією Рибак, в рамках проєкту EU4Skills.Директор училища Роман Стецький провів екскурсію по навчальному закладі, також ознайомив гостей з навчально-практичними центрами, які створені в училищі: «Автомобільний транспорт», «Перукарське мистецтво», «Інформаційні технології».В роботі круглого стола панувала дружня атмосфера та обмін досвідом роботи Львівської та Миколаївської областей. Бажаємо всім оптимізму та подальших творчих успіхів.
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-1-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-1-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-1-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-1-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-1-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/14-1024x768.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/15-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/16-1024x759.jpg)
![](https://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/17-1024x768.jpg)