Майстер-клас

🔥Шановні випускники шкіл!🔥У вівторок, 22 лютого 2022 року, у ВПУ №29 м. Львова майстри виробничого навчання з напрямку «Харчові технології»👩‍🍳👨‍🍳 разом із здобувачами освіти👨‍🎓 училища будуть проводити майстер-клас по приготуванню пряників із художнім оздобленням,👩‍🎨👨‍🎨 використовуючи харчовий принтер.Будемо раді вас бачити, поділитися досвідом та пригостити смаколиками.🍨🍰🍭🍹

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x