День безпечного Інтернету

Сьогодні, 0️⃣8️⃣ лютого 2022 року, 🛡🌐День безпечного Інтернету.🛡🌐Флешмоб проводився в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.Викладач ВПУ №29 м. Львова Л. Слівінська разом з учнями училища були активними учасниками Всеукраїнського онлайн – флешмобу” Разом для найкращого Інтернету”.🤝Допоможемо навчити молодь користуватися Інтернетом безпечно й обачно!🛡🌐

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x