З Новим Роком та Рiздвом Христовим!

З нагоди Нового Року та Різдвяних свят

прийміть найщиріші вітання!

Хай прийдешній Новий рік додасть Вам

міцного здоров’я, гожої днини, особистого щастя,

достатку, злагоди та творчих доробків.

А Різдво Христове разом із цілющою

Йорданською водою принесе радість,

любов, родинне щастя, невичерпні життєві

сили Вам, Вашим рідним та близьким.

З повагою від імені колективу

Директор ВПУ №29 м. Львова Роман Стецький

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x