Відкриття НПЦ “Перукарське мистецтво”

22 грудня 2021 року у ВПУ №29 м. Львова було відкрито навчально-практичний центр “Перукарське мистецтво”, який складається з трьох навчально-виробничих майстерень та кабінету професійно-теоретичної підготовки. На базі сучасного НПЦ здобувачі освіти будуть мати можливість одержати первинну професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з професій “Перукар (перукар-модельєр)”, “Манікюрник”, “Візажист”, “Педикюрник”.В актовій залі з вітальним словом звернувся до колективу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА – Олег Паска, а також привітання звучали від начальниці відділу професійної освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради – Олени Грицак, директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області – Володимира Бобка, депутата Львівської обласної ради – Сергія Дзядика, заступниці голови постійної депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та іновацій – Параскевії Дворянин та інших гостей. Висловлюємо щиру подяку за співпрацю власниці салону-краси “VALENTINO” – Валентині Вахнянин, представникам модельної школи STARKIDS, школи танцю Едельвейс, школи естрадного мистецтва Karparation та представникам торгових марок: Damira, Estel Acme profesional Raywell.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x