Відкриття НПЦ “Перукарське мистецтво”

22 грудня 2021 року у ВПУ №29 м. Львова було відкрито навчально-практичний центр “Перукарське мистецтво”, який складається з трьох навчально-виробничих майстерень та кабінету професійно-теоретичної підготовки. На базі сучасного НПЦ здобувачі освіти будуть мати можливість одержати первинну професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з професій “Перукар (перукар-модельєр)”, “Манікюрник”, “Візажист”, “Педикюрник”.В актовій залі з вітальним словом звернувся до колективу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА – Олег Паска, а також привітання звучали від начальниці відділу професійної освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради – Олени Грицак, директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області – Володимира Бобка, депутата Львівської обласної ради – Сергія Дзядика, заступниці голови постійної депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та іновацій – Параскевії Дворянин та інших гостей. Висловлюємо щиру подяку за співпрацю власниці салону-краси “VALENTINO” – Валентині Вахнянин, представникам модельної школи STARKIDS, школи танцю Едельвейс, школи естрадного мистецтва Karparation та представникам торгових марок: Damira, Estel Acme profesional Raywell.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK